Барбекю

 Виїзне барбекю є чудовою альтернативою корпоративу або свята у ресторані. Свіже повітря, ароматні страви, природа та мальовничі краєвиди допоможуть розслабитися та відпочити від шаленого ритму життя мегаполісу. Як правило, такий формат свята сприяє неформальному, дружньому спілкуванню. Що може бути смачніше за м'ясо з вогню в компанії зі своїми добрими друзями!

У компанії Good-choice catering ви можете замовити організацію виїзного барбекю у Києві та Київській області.

Що ми можемо вам запропонувати:

- Вибір місця. Якщо ви хочете провести своє свято на природі, але не знайшли локації, то ми з радістю вам допоможемо в цьому.

- Розробка меню. Виїзне барбекю передбачає не лише гриль-кейтеринг, а й підготовку основної трапези. Це може бути фуршет чи бенкет. Тому наш менеджер допоможе вам скласти варіації страв та закусок.

- Доставка їжі. Готові страви ми привеземо до будь-якої точки Києва та області в точний час.

- Оренда обладнання та меблів. Для вашого виїзного барбекю ми за вашим бажанням надамо всі необхідні меблі, обладнання, посуд.

- Обслуговування заходу. Ми підберемо для вас офіціантів, барменів, кухарів та інший персонал. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід роботи у сфері обслуговування.

- Прибирання після закінчення барбекю. Наш персонал допоможе все прибрати зі столів, упаковати їжу, що залишилася, в одноразові контейнери. Брудний посуд, меблі, текстиль та обладнання ми заберемо з собою одразу після закінчення виїзного барбекю.

Щоб замовити виїзне барбекю - зателефонуйте за вказаними нижче телефонами або залиште контактні дані на сайті.

Связаться с нами

067-164-93-53

044-209-68-51